Babītes novada PII
"Saimīte"

2020. gada 12 . augustā

Vārda dienas: Klāra, Vizma

Rādīt sākumlapā

Ziemassvētku gaidīšanas laiks “Saimītē”

19.12.2018 16:03
cof

12. decembrī Piņķu baznīcā notika Ziemassvētku koncerts “No sirds uz sirdi”, kura mērķis bija ziedot dāvanas veciem vientuļiem cilvēkiem. Koncertā piedalījās mūsu  bērnudārza  5-6 gadīgie bērni kopā ar mūzikas skolotājām Lienu Bernhardi un Vinetu Vītolu. Pirms koncerta īpašā nodarbībā bērni tika iepazīstināti ar labdarības jēdzienu, tika veicināta tolerances un empātijas veidošanās, kā arī tika zīmētas apsveikuma kartiņas vientuļajiem pensionāriem. Tika pārrunāts arī tas, kāpēc šie cilvēki ir vieni, bērniem tika radīts priekšstats par to cik dažādi ir cilvēku dzīves apstākļi, tomēr katram ir svarīgi justies vajadzīgam un priecīgam.

Pēc koncerta dāvanas tika nogādātas katram cilvēkam personīgi uz mājām. Dāvanas tika nogādātas veiksmīgi pateicoties “Saimītes” lielajiem un mazajiem rūķiem. Cilvēku acīs bija neaprakstāms prieks un pateicība par šādu rūķu apciemojumu!

19. decembrī “Saimītes” bērni kopā ar mūzikas skolotāju Lienu apmeklēja sociālo dienestu, kur ar savām dziesmām iepriecināja dažāda vecuma cilvēkus.

“Saimītes” bērni kopā ar sociālo pedagoģi Andu īpašās radošajās darbnīcās gatavoja lietas, kuras pārdot Dr.Klauna organizētajā labdarības tirdziņā TC Spice. Visa ietirgotā nauda būs kā ziedojumi Bērnu Klīniskajai Universitātes slimnīcai.

“Šajā dzīvē mēs nespējam paveikt lielus darbus. Taču mēs spējam paveikt mazus darbus ar lielu mīlestību.”

Sirsnīga pateicība bērnu vecākiem par saziedotajām dāvanām vecajiem cilvēkiem! Dāvanas bija ļoti bagātīgas, noderīgas un patiešām no sirds… Un tas neviltotais prieks veco cilvēku  acīs, dāvanas saņemot – tas ir tas īstais svētku brīnums!

 

Lai visiem gaiši, ģimeniski Ziemassvētki un veselīgs Jaunais gads!

Sociālā pedagoģe Anda Zaumane

003 002 005 004 006 001 007

cof

cof

 

atpakaļ