Babītes novada PII
"Saimīte"

2021. gada 25 . janvārī

Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija

Rādīt sākumlapā

Labie darbi Ziemassvētku laikā……

18.12.2020 12:55
images

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir tas brīdis, kad apstājamies no ikdienas skrējiena, atskatāmies uz aizvadīto gadu un cenšamies viens otru iepriecināt mazliet vairāk… Lai gan šogad šis laiks ir savādāks, tas nenozīmē, ka tiek atcelti labi darbi un labas domas. Grupa “Knīpas un Knauķi” šajā gaidīšanas laikā, pēc vecāku iniciatīvas, iesaistījās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas labdarības akcijā „DROSMES KASTE”. Drosmes kaste ir liela un skaista kaste, kura atrodas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļā. Šī kaste ir piepildīta ar dažādām sīkām mantiņām, kuras mazie pacienti pēc pārvarētām procedūrām un manipulācijām var saņemt kā drosmes apliecinājumu. Mantiņas nepieciešams papildināt, tāpēc “Knīpu un Knauķu” bērni kopā ar saviem vecākiem nesa šīs mantas uz bērnudārza Drosmes kasti, lai papildinātu slimnīcas kastes saturu. Paldies “Knīpu un Knauķu” vecākiem, bērniem un grupas skolotājām Ainai un Sarmītei!

 

Lai veicinātu bērnu izpratni par labdarības jēdzienu, kā arī par ikdienas labajiem darbiņiem, Labas uzvedības skoliņas decembra nodarbībās tiek runāts par šīm tēmām. Mērķis ir bērnos attīstīt empātiju – spēju just līdzi citiem, un veicināt izpratni par to kā varam palīdzēt ne tikai svešiem cilvēkiem, bet arī saviem tuvākajiem – vecākiem, skolotājiem un citiem. Mums ir svarīgi, lai bērni saprot, ka ne tikai materiāls atbalsts ir tas kā varam otram palīdzēt, reizēm pietiek ar to, ka otru samīļojam un no sirds pasakām “Esmu tev blakus, viss būs labi!”

 

Lai katram no mums šajos Ziemassvētkos, kas būs bez lielām svinībām, draugu satikšanas un radu pulcēšanās, izdodas saprast patiesās vērtības – veselība, ģimenes kopā būšana un miers! Šis laiks dod mums lielisku iespēju būt kopā tikai ar saviem vistuvākajiem un vismīļākajiem – izbaudīsim to!

 

Sirsnīgu un gaišu svētku laiku vēlot,

sociālais pedagogs Anda Daugule

 

IMG-20201218-WA0022

atpakaļ