Mārupes novada PII
"Saimīte"

2024. gada 17 . jūnijā

Vārda dienas: Artis, Artūrs

Rādīt sākumlapā

Pieredzes skola ”Saimītē”

04.03.2019 15:22
P1230342

Jaunā izglītības reforma paredz, ka  pirmsskolā bērns apgūst dzīvē nepieciešamo lietpratību pamatus darot un piedzīvojot. Mācību saturu veido lietpratību pamati – caurviju prasmes un mācību jomu pamat prasmes.

Sadarbībā ar Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi, kā ik katru gadu, katra pirmsskolas izglītības iestāde organizē savu pieredzes skolu.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Saimīte” š.g.  1. martā organizēja savu profesionālās meistarības pieredzes skolu – Viktorīna kā darba forma caurviju prasmju – sadarbības un līdzdalības veidotāja.

Izvēloties šo darba formu nostiprinās prasme darboties komandā, izteikt savu un uzklausīt citu viedokli, vienoties par kopīgo, darboties kopīgam mērķim un uzdevumam. Viktorīnā “Esi gudrs kā pirmklasnieks!” tika ietvertas visas mācību jomas ar saviem uzdevumiem. Visus uzdevumus bērni spēja veikt patstāvīgi.

Pieredzes skolā piedalījās 16 pedagogi no dažādām Pierīgas pirmsskolas izglītības iestādēm.

Kopumā pasākums izdevās, bērniem patika darboties neikdienišķā pasākumā, kurš bagātināja bērnu pieredzi, radīja interesi par kopīgi veicamo darbu!

Mūzikas skolotāja Liena Bernharde

Vairāk fotogrāfijas šeit

atpakaļ