Mārupes novada PII
"Saimīte"

2021. gada 26 . septembrī

Vārda dienas: Rauls, Rodrigo

Rādīt sākumlapā

Pirmsskolas izglītības iestāde “Saimīte” iesaistās Latvijas Tautas sporta asociācijas un Starptautiskās Sporta un kultūras asociācijas rīkotajā sporta pasākumā “Eiropas jūdze: krāj jūdzes no 1. jūnija līdz 5 jūnijam!”

11.06.2021 08:24
SKM_C22721052613150

Atsaucoties uz Latvijas Tautas sporta asociācijas un Starptautiskās Sporta un kultūras asociācijas rīkoto sporta pasākumu “Eiropas jūdze – Ko gribu to daru”, piedalījās grupas “Skudriņas” un “Rakaru” bērni. Pasākuma mērķis bija mudināt cilvēkus pievērsties fiziskajām aktivitātēm, krāt pēc iespējas vairāk, aktīvi darbojoties, pārvarētās jūdzes. Kāpēc tieši jūdze? Eiropas jūdze ir jauna iniciatīva, kas notika 5. jūnijā vairākās Eiropas un pasaules valstīs. ISCA piedāvāja katram iedzīvotājam veikt vismaz tik garu distanci (1 jūdze = 1,609 km), jo tieši šāda īsa un pieejama distance mudina cilvēkus pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Šo distanci var veikt skrienot, staigājot, nūjojot, skrituļojot utt. – jebkurā sev tīkamā veidā.

Tāpēc grupas “Rakari” un “Skudriņas” bērni kopā ar skolotājām, skolotāju palīgiem skrēja rīta rosmes, gāja pārgājienos, dejoja un lēca, rāpoja, skrēja, spēlējot dažādas bērnu iemīļotākās spēles, un rotaļas. Kopā mēs sakrājām 24,16 jūdzes.

Sirsnīgs paldies visiem par aktīvu piedalīšanos!

Sporta skolotāja Ieva Kronberga

 

atpakaļ