Mārupes novada PII
"Saimīte"

2024. gada 29 . maijā

Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo

Rādīt sākumlapā

” Saimīte” dalās pieredzē

24.10.2019 09:49
logo_liels

Prieks, ka varam  uzņemt ciemiņus, dalīties pieredzē kā arī paši doties pieredzes apmaiņā!

Pirmsskolas izglītības iestādē  ” Saimīte”  uzņēma sociālos darbiniekus un pedagogus  no  Ventspils pilsētas skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm.

Mūsu iestādes sociālais pedagogs Anda Zaumane un iestādes vadītāja Inga Erdmane – Hermane organizēja un vadīja praktikumu Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes sociālo pedagogu profesionālās bakalaura studiju programmas studentiem.

Mūzikas skolotājas Vineta Vītola un Liena Bernharde organizēja un vadīja pieredzes semināru Saldus novada pirmsskolas un mūzikas skolotājiem.

Pieredzes apmaiņā pie mums ciemojās pedagogi  no Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes ” Ķipari”.

Tikšanās reizēs pārrunājām aktuālitātes jaunajā mācību saturā, viesus iepazīstinājām ar iestādes tradīcijām, svētku – pasākumu daudzveidību, kā arī bija iespēja  apskatīt grupu mācību, rotaļu vidi, interesanto,  dažādo  materiālo bāzi.

25.oktobrī ” Saimītes” pedagogi dosies piereidzes apmaiņā uz Liepājas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi ” Saulīte”.

atpakaļ